پایرت گیمز ، دانلود آخرین نسخه بازی های آنلاین

آموزش اعتماد سازی بازی ها در آنتی ویروس !

چطور کاری کنیم که آنتی ویروس ها کرک بازی را پاک نکنند!

متاسفانه بسیار مشاهده می شود که به ما پیام می فرستید بازی دانلود شده از سایت کار نمیکند (روی بازی کلیک میکنم با فلان خطا مواجه میشوم) و ما هم از شما می پرسیم آیا آنتی ویروس را هنگام اکسترکت فایل خاموش کرده اید یا خیر. مشکلی که اکثر کاربران دارند این است که نمی دانند چطور باید کاری انجام بدهند که آنتی ویروس کرک بازی را پاک نکند تا مشکلی برایشان پیش نیاید و با انواع خطاها مواجه نشوند. با آموزش اعتماد سازی بازی ها در آنتی ویروس با ما همراه باشید.

در ابتدا باید بدانید که خود ویندوز هم آنتی ویروس دارد و ما انواع آنتی ویروس داریم که در اینجا نحوه اعتمادسازی 3 مورد از این آنتی ویروس ها یعنی Nod32  و Kaspersky و آنتی ویروس خود ویندوز (Windows Defender) آشنا خواهیم شد.

برای اعتمادسازی ابتدا یک پوشه با حروف اینگلیسی بسازید (قرار است تمامی بازی ها اینجا باشند) ، سپس طبق روش های زیر آن پوشه را اعتماد سازی (در Exclusions قرار بدید) کنید سپس فایل فشرده و zip شده بازی را به این پوشه تازه ساخته شده ببرید و با راست کلیک و Extract Here بازی را استخراج کنید.

تمامی آنتی ویروس ها بخشی به نام Exclusions دارند که با وارد شدن به این مکان و دادن مکان فایل ، بازی ، هارد ، به آنتی ویروس میگوییم که این فایل ها را اسکن نکند و کرک بازی را پاک نکند ، همانند تصویر زیر که مربوط به آنتی ویروس Windows Defender است .طبق تصویر زیر روی Add or remove exclusions کلیک کنید و پوشه ای را به آن معرفی کنید و از این پس حتما فایل فشرده (zip شده) بازی ها را به این پوشه ساخته شده ببرید سپس استخراج کنید. 

آموزش اعتماد سازی بازی ها در آنتی ویروس پایرت گیمز

نکته مهم : هنگام اکسترکت کردن بازی اگر پوشه بازی را با موس بگیرید و درگ کنید به مکان موردنظر ، اتوماتیک ابتدا پوشه به درایو C میرود سپس از C به مکان موردنظر و همین باعث پاک شدن کرک بازی میشود (چون درایو C را در Exclusions(اسکن نکردن) قرار نداده اید). 

راه حل : روی فایل دانلود کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید با این روش هم درایو C پر نمیشود و هم کرک پاک نمیشود ( دیگر نیاز نیست درایو C را در Exclusions(اسکن نکردن) قرار دهید).

حالا با توجه به نوع آنتی ویروسی که روی سیستم شما نصب است روی یکی از لینک های زیر کلیک کنید تا با آموزش تصویری ، Exclusions(اسکن نکردن فایل ها) به راحتی و در چند دقیقه آشنا شوید.

آموزش اعتماد سازی بازی ها و فایل ها در آنتی ویروس ویندوز (Windows Defender)

آموزش اعتماد سازی بازی ها و فایل ها در آنتی ویروس Nod32 

آموزش اعتماد سازی بازی ها و فایل ها در آنتی ویروس Kaspersky 

خب بعد از پیدا کردن مکان Exclusions در هر آنتی ویروسی که شما استفاده میکنید با دادن مکان فایل ها و بازی ها دیگر کرک بازی شما پاک نخواهد شد امیدواریم این آموزش کاربردی باشد و مشکلتان را حل کند.

پیمایش به بالا