پایرت گیمز ، دانلود آخرین نسخه بازی های آنلاین

آموزش ساخت هاست با Radmin یا Hamachi

چطور با Radmin یا Hamachi به یکدیگر متصل شویم ؟

ابتدا برنامه Radmin را از سایت Radmin دانلود کنید و یا برنامه Hamachi را از اینجا دانلود کنید و هنگام نصب دسترسی های لازم را به برنامه بدهید.، هر دو برنامه آموزش یکسانی دارند ، با هر دو برنامه معرفی شده شما می توانید برای بازی های که دارای بخش Lan هستند هاست و یا سرور آنلاین بسازید و با یکدیگر بازی کنید ، در ادامه با آموزش Radmin که رابط کاربری مشابهی با Hamachi دارد با ما همراه باشید. 

  • مطابق تصویر زیر برنامه را آنلاین کرده (دکمه قرمز پاور شکل) (2) و منتظر وصل شدن (سبز شدن) باشید(صبور باشید). در صورت کانکت نشدن مطمئن شوید که dn.s ندارید و یا از برنامه رفع تحریم مناسب استفاده کنید و اگر باز هم مشکل داشتید فایروال را هنگام استفاده خاموش و بعدا مجدد روشن کنید ، باید حتما آنلاین شوید .
radmin-1 پایرت گیمز
  • برای ساخت یک سرور (هاست) مطابق تصویر زیر از قسمت منو برنامه ، Network (شبکه) (1) را انتخاب سپس create network (ایجاد شبکه) (2) را انتخاب کرده نام شبکه (3) و پسورد (4) را دو بار به دلخواه وارد کنید و سرور خود را ایجاد کنید(5). (نام و پسورد را برای جوین شدن به دوستانتان بدهید)
radmin-2 پایرت گیمز
  • مطابق تصویر زیر برای متصل شدن لازم است که دوستان شما نام شبکه و پسورد شما که برای سرور خود در مرحله قبل ایجاد کردید را داشته باشند و از قسمت Network (شبکه) (1) سپس دکمه join network (پیوستن به شبکه)(2) را بزنند و در پنجره جدید در بخش private network (شبکه خصوصی) ، نام و پسورد را وارد کرده و به سرور شما جوین(5) شوند.
radmin-3 پایرت گیمز
  • همچنین شما می توانید مطابق تصویر زیر از بخش  join network (پیوستن به شبکه)(1) سپس بخش game network(شبکه بازی)(2) به سرور های عمومی دسترسی داشته باشید و با بقیه بازی کنید .
radmin-4 پایرت گیمز
  • خب این آموزش هم به اتمام رسید از این به بعد میتوانید بازی هایی که Lan هستند را به صورت انلاین با یکدیگر بازی کنید عضو دیسکورد سایت بشید تا سریعتر همدیگر را پیدا کنیم و بازی کنیم .
پیمایش به بالا