پایرت گیمز ، دانلود آخرین نسخه بازی های آنلاین

دانلود بازی Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (60 فرم)

درباره بازی Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

بازی Legend of Zelda: Tears of the Kingdom جدیدترین نسخه از سری بازی افسانه‌ی زلدا است که به آن TOTK هم گفته می‌شود، این بازی برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر شده است. اما شما میتوانید با شبیه ساز برای Pc هم بازی کنید.

در بازی Tears of the Kingdom پس از وقایع بازی Breath of the Wild ادامه‌ی ماجراجویی‌های لینک و زلدا را در سرزمین خیالی Hyrule مشاهده خواهیم کرد و این دو قهرمان ، برای چندمین بار باید با Ganon مبارزه کنند. بازی از نطر گرافیک تغییر زیادی نکرده ولی گیم پلی بازی بسیار جذاب شده است.

در ادامه میتوانید بازی Legend of Zelda: Tears of the Kingdom برای کامپیوتر را از سایت پایرت گیمز دانلود کنید، با ما همراه باشید !

(رای کاربران)
system needs پایرت گیمز
سیستم مورد‌ نیاز :
با توجه به اجرا شدن بازی در شبیه ساز نامشخص است.
بازی Legend of Zelda: Tears of the Kingdom پایرت گیمز
آموزش نصب و تنظیمات بازی
 1. بازی را دانلود کرده و آن را استخراج کنید ، بازی را نصب کنید .
 2. بازی را اجرا کنید تا لانچر بالا بیاید از میان این گزینه ها گزینه اولی را انتخاب کنید پیشنهاد میشود بازی را 30fps بازی کنید تا مشکلی پیش نیاید اگر میخواهید 30fps بازی کنید از مرحله 3 و 4 عبور کنید .
 3. بازی را اجرا کنید تا لانچر بالا بیاید از میان این گزینه ها گزینه اولی را انتخاب کنید تا شبیه ساز YUZU بالا بیاید ،ابتدا مطابق تصویر زیر روی بازی راست کلیک کرده و گزینه open mode data location را بزنید .اموزش زلدا 1
 4. محتوای 60fps را از فایل استخراج شده ، یعنی خود پوشه 60fps را در این پنجره باز شده open mode data location کپی کنید.همانند تصویر زیر : اموزش زلدا 2
 5. برای تنظیم گرافیک در شبیه ساز از منوی بالای شبیه ساز بر روی Emulation کلیک کنید سپس configure را بزنید . در پنجره باز شده از سمت چپ وارد بخش Graphics شوید . همانند تصویر زیر API را روی Vulkan  تنظیم کنید( اگر با مشکلی مواجه شدید به حالت قبلی برگردانید):اموزش زلدا 3
 6. پیشنهاد میشود از جوی استیک یا کنترلر برای بازی کردن استفاده کنید(شما میتوانید با کیبورد هم بازی کنید) ، به صورت پیش فرض جوی استیک ها شناسایی میشود و متصل میشود همچنین شما میتوانید در تصویر بالا به بخش Controls بروید و کنترلرها را تنظیم کنید.یادتان نرود حتما حتما سر آخر تنظیمات را ذخیره کنید و پنجره های باز را ببندید تا قفل نشود .
 7. برای سریعتر حرکت دادن دوربین بازی در داخل بازی به بخش Options بروید و Camera Sensitivity را روی Very high قرار بدید.
 8. در پایان اگر با مشکل تصویر (گلیچ) مواجه شدید در داخل بازی از منوی پایین سمت چپ بین docked و handeled جابه جا کنید.اگر بازی همچنان مشکل داشت بازی را مجدد باز کنید و اینبار روی لانچر شبیه ساز Riujinx را بزنید (آموزش شبیه ساز Riujinx) ، اگر باز هم مشکل داشت پوشه 60fps را پاک کنید و امتحان کنید.
 9. بازی کنید و لذت ببرید!
لینک دانلود

رمز فایل فشرده :

www.pirategames.ir
alarm پایرت گیمز
نکات ضروری برای مواجه نشدن با خطاها !
 • زمان سیستم را روی Automatically قرار دهید و درست باشد.
 • آنتی ویروس را حتما خاموش کنید و مجددا بازی را نصب کنید.
 • اگر بازی درخواست فایروال فرستاد حتما اجازه را به او بدهید .
 • بازی را به صورت run as administrator اجرا کنید .
 • به سایت سر بزنید تا آخرین نسخه را داشته باشید چرا که کرک ها به سرعت از کار می افتند. اگه فکر میکنید کرک جدید آمده و یا کرک از کار افتاده است در قسمت نظرات زیر پست به ما اطلاع بدهید.
 • به سرور دیسکورد پایرت گیمز جوین بشوید و مشکلاتتان را آنجا مطرح کنید و یا برای بازی کردن با پلیر های ایرانی میتوانید هم تیمی پیدا کرده و با یکدیگر بازی کنید.discord
برچسب ها پایرت گیمز
برچسب ها
guest
نام مناسب بنویسید
ایمیل خود را وارد کنید
0 تعداد نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیداکردن هم تیمی در دیسکورد
پیمایش به بالا